Łączniki

Łączniki do szyn lub profili

Poniżej przedstawiamy ofertę wysokiej klasy łączników umożliwiających szybki i skuteczny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu płaskim lub skośnym. Każdy z artykułów dostępnych w naszej ofercie łączników wykonany jest z jakościowego i wytrzymałościowego materiału - aluminium. Plant.Tech jako świadoma i profesjonalna hurtownia fotowoltaiczna uwzględnia potrzeby klientów, zaopatrując ich również w pozostałe elementy konstrukcyjne modułów słonecznych. Dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Łącznik profili/ szyn montażowych (indeks L-12)

Łącznik aluminiowy do profili bądź szyn montażowych paneli fotowoltaicznych

Łącznik aluminiowy pozwalający na połączenie profili/szyn montażowych paneli fotowoltaicznych. Przystosowany do profili o przekroju kwadratowym 40 x 40 mm.


Montaż do kanału dolnego profilu, za pomocą śrub M10 z łbem sześciokątnym lub młotkowym/teowym.

Wymiary (dł. x szer. x wys. x gr.):

120 x 45 x 2,5 mm

Wymiar wewnętrzny:

39,5 mm

Średnica otworu: 

11 mm

Materiał: 

Aluminium

Dostępne w kolorach:

srebrnym, czarnym (anodowane), czarny (malowany proszkowo)

Do czego służą łączniki do szyn lub profili ?

Łączniki do profili lub szyn montażowych do paneli fotowoltaicznych stanowią nieodzowny element każdej konstrukcji, umożliwiając składanie elementów bez konieczności ich spawania oraz trudności dopasowania łączników do pozostałych komponentów. Prawidłowe, czyli zgodne z dołączoną instrukcją montażową, łączenie elementów gwarantuje uzyskanie trwałej konstrukcji, a także sprawny montaż modułów słonecznych. Produkty te powstają w niewielkich seriach produkcyjnych odpowiadając potrzebom poszczególnych, projektowanych w zgodzie z oczekiwaniami klienta systemów montażowych paneli fotowoltaicznych.

Mamy na względzie bezpieczeństwo, prostotę i szybkość montowania poszczególnych elementów konstrukcji słonecznych, dlatego łączniki w Plant.Tech to wysokiej jakości produkty, którym można zaufać.